Cestování po Austrálii

Cestování v Austrálii

Austrálie je bezesporu jednou z nejhezčích zemí na světě, skýtající ohromné přírodní bohatství, díky němuž můžeš obdivovat vše od nekonečných pláží, korálových útesů přes deštné pralesy až po vyprahlé, typicky červené, pouště ve středozemí australského kontinentu. Záleží jen na Tobě, jakou dopravu si vybereš pro cestování v Austrálii. Každý druh dopravy je něčím zajímavý. Nejlevnější variantou je cestování autobusem. Pokud cestuješ sám/a nebo ve dvou, zařiď si tzv. kilometrickou banku a cestuj bez omezení např. ze Sydney do slunného státu Queensland, kde nalezneš jedny z nejkrásnějších pláží v Austrálii a velmi teplé podnebí.

Dalším zajímavým způsobem jak cestovat po australském kontinentu, je doprava autem. Ať už se jedná o osobní automobil nebo prostornější campervan, obě množnosti Ti nabídnou možnost pohybovat se bez limitů a využít tak čas během dovolené na maximum. Mnozí turisté, kteří přicestují např. do Sydney a chtějí zároveň procestovat vzdálenější oblasti Austrálie, jako je západní pobřeží, Perth nebo Darwin, využívají velmi často kombinaci vnitrostátních letů (zejména pak nízkonákladových společností, jakými jsou Jetstar nebo Virgin Blue) a možnosti zapůjčení auta.

V neposlední řadě se nabízí také další způsoby dopravy a to lodí, vlakem nebo na kole.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace