Víza pro práci v Austrálii

Pracovní víza do Austrálie

Nejoblíbenějším vízem je studentské vízum, které při studiu v Austrálii umožňuje práci na částečný úvazek, tedy 20 hodin za týden.

Další možností, jak legálně pracovat v Austrálii je možnost sponsorshipu. Je možné, že si Tě vybere australský zaměstnavatel a nabídne Ti pracovní pozici v určitém oboru.

Studoval/a jsi v Austrálii vysokou školu a chceš ještě chvílli zůstat? Můžeš si zažádat o absolventské vízum, které Ti umožní v Austrálii na určitou dobu zůstat!

práce v Austrálii

Sponsorship

Sponsorship patří mezi jedny z nejčastějších pracovních víz používaných australskými zaměstnavateli k dlouhodobějšímu zaměstnání zahraničních pracovníků v určitém oboru v Austrálii.

Chci vědět více o sponshorshipu
Jaké jsou podmínky získání sponsorshipu?

Absolventská víza

Pokud v Austrálii vystuduješ vysokou školu, získáváš nárok na to, aby sis zažádal/a o absolventské vízum. Toto vízum Ti umožňuje v Austrálii legálně pobývat a pracovat. Na jak dlouho záleží na tom, jaký kurz/program jsi studoval/a.

Chci vědět více o absolventských vízech
Více o studiu na vysoké škole v Austrálii

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace