Zkušenosti klientů

Ohodnoť nás!

Vyplň prosím pole “Jméno”
Vyplň prosím pole “Příjmení”
Vyplň prosím pole “Recenze”

Martin

Skvělé služby! Děkuji

Mirek Prchal

S Information Planet bych poslal studovat do zahraničí i svojí babičku. Skvělý tým mladých lidí, kteří se vždy snaží pomoci. Opravdu velká spokojenost.

Jan Bajka

poradí každému kdo chce studovat v zahraničí. Super služby a přístup

Richard Kubelka

Do Information Planet se vždy rád vracím. Už několikrát jsem s jejich pomocí vyřizoval víza do Austrálie pro mou firmu a vždy vše proběhlo maximálně profesionálně a rychle. Jako stálý zákazník je mohu jedině doporučit.

Mimi

Před rokem jsem s IP odjela do Brisbane a jejich služeb v Praze a následně zde na místě opravdu vážím. Zdejší personál tu nedoplňuje žádný čech, jako tomu je v Sydney, ale i tak se mi dostala veškerá podpora, kterou jsem po příjezdu potřebovala. Ted navštěvuji společná setkání studentů IP a vždy je to super akce.

Martin Polák

Do Austrálie jsem odjel s plánem costovat, jak jen to půjde. Tak že jsem měl v plánu spojit studium a cestování. V IP mi doporučili školu, která má kampusy v několika městech a je možnost studium napánovat tak, že kampusy měním. Nyní se bubudu po Brisbane, Sydny a Melbourne přesouvat do Perthu. Další super věc je ta, že IP má v každém z měst svou kancelář, tak že se o vás postarají, pokud něco potřebujete. Prostě super deal

Martina Pertlíková

S Information Planet jsem byla na prázdninovém kurzu angličtiny a a nyní se chystám do Austrálie. Po těchto zkušenostech mohu pouze chválit a doporučovat všude kolem. Tým IP je vždy přijemný a opravdu se snaží vybrat tu nejlepší možnost, pro každého studenta. Každý určitě ocení jejich pobočky, jak v Austrálii , tak v Kanadě, kde můžete použit tiskárnu, počítač s internetem a nebo prodloužit víza. Já jsem tyto kanceláře využila několikrát, protože né vždy máte hned po příletu stabilní internet atd. IP je rozhodně skvělá volba pro všechny, kteří chtějí studovat v zahraničí.

Domča Pracháková

Už mám víza a vše zařízený. Pecka! Nemužu se dočkat!

Tomáš Kubáň

Špička na Austrálii, ale i na vše co dělají.

Martin Gudas

Paráda. Všchno na jedničku, skvělá atmosféra při schůzkách a plánování. Velice přátelští

Vojtěch Hojač

Služby Information Planet jsem využil již několikrát a vždy jsem byl spokojen. Můžete očekávat osobní přístup a to se mi libí.

Míša Polianska

IP je nejlepší studentská agentura. Široká nabídka služeb, velký výběr destinací. V Austrálii několik vlastních kanceláří a vlastní ubytování. Moc přijemní a oschotní lidé. Vyzkoušejte je a nemůžete být zklamaní.

Tomáš Novák

Nejužitnější agentura pod sluncem. Díky za rady, služby a celkově za pomoc se vším!

Tomáš Kocián

S IP už jezdím na prázdniny do zahraničí pravidelně a proto je moje recenze 100% pozitivní. Nezažil jsem přátelštější lidi

Káťa Černá

Information Planet mi zprostředkovalo au pair program v Melbourne. Byla to zkušenost k nezaplacení. IP jako agenturu doporučuji všem!

Anežka F.

S IP jsem byla rok v Sydney na jazykovce. Prosla jsem obecnou anglictinou, cambridge kurzem a potom pripravnym kurzem na CAE certifikat. Se skolou i zivotem v Australii jsem byla spokojena a to predevsim diky skvelemu planovani a servisu primo na miste.

Michela Grohová

Odjela jsem s IP studovat angličtinu a následně kurz jogy v Sydney. Byla to skvělá zkušenost a za bezproblémovou cestu i průběh pobytu vděčím Klárce z Brna.

Petra Tolarová

Před tím než jsem navštívila pobočku v Praze, tak jsem vůbec netušila, jak náročné je vše naplánovat, vybrat a zařídit. Nakonec to nebylo tak strašné, ale představa, že bych to dělala sama je téměř nereálná. Služby agentury rozhodně doporučuji. Information Planet zde splnila svou roli na maximum.

Marika Pavlíšková

S IP se chystám na Au pair program do Sydney a zatím hodnotím všechno na jedničku s hvězdičkou

Jiřina P.

Široké portfolio služeb vám opravdu vyjde vstříc a to ať jsou vaše představy sebebláznivější. Já se rozhodla studovat v Sydney, pak dále pokračovat na Gold Coast a nyní se chystám do Perthu a potom snad na Zéland. Information Planet pomůže se vším.

Tom Kosak

Eliška z pražské pobočky mi pomohla vybrat univerzitu v Austrálii a zařídila přihlášku, pojištění, ubytko i letenky. 100% spokojenost

Míša Příbramská

Již v roce 2012 jsem s IP odjela poprvé do Sydney zlepšit angličtinu. Po půlročním pobytu jsem se vrátila zpět do ČR a dodělala vysokou. Nyní se po sedmi letech chystám znovu do Austrálie na work and holiday. IP má v Austrálii obrovské zastoupení v podobě několika kanceláří a proto se na ně můžete spolehnout při cestování, ať jste téměř v jakém koliv městě.

Agáta Tomášková

IP jsem poznala až v Sydney a v Austrálii je to jednička mezi agenturama. To je určitě výhoda, pokud narazíte na situaci, kdy chcete prodloužit víza, změnit plán, s něčím poradit atd. Navíc mají nejlepší party pro jejich studenty. Tak že pokud přemýšlíte s kým do Austrálie, tak myslete i na to, jaký služby se vám dostanou na místě.

Honzajsek

Lidi skvělý, služby top...schůzka a jedete!

Michal Dolík

Jsem typ, který si všechno ověří pětkrát, než se pro něco rozhodne. Obešel jsem všechny agentury v Prate, které se specializují na Austrálii a IP je prostě jednička. Nikdo jiný vám nenabídne zázemí, jako mají oni. Sedm kanceláří, přes dvacet let na trhu a asi i největší nabídka škol a programů. Naprostá spokojenost s tím co nabízejí a očekávání se do puntíku naplnila.

Monika Krajinová

IP je jednička na Austrálii. Byla jsem s nimi už na dvou programech a nikdy bych nešla jinám.

Jarda B.

Po deseti letech v kuchyni jsem vyhořel a potřeboval něco změnit. Díky faceboku jsem narazil na článek o možnosti studia cookery v Austrálii. V té době jsem o Information Planet slyšel poprvé a rozhodl se domluvit schůzku. Dozvěděl jsem se hodně informací a vlastně okamžitě se rozhodnul, že je to právě pro mě. Ještě jsem vyzkoušel dvě konkurenční agentury, ale tam to bylo trochu jako v restauraci "máme tohle za 130 a nebo tohle za 150", ale nic moc na míru. Tak že jsem se vrátil do IP a vše vyřešil tam. Austrálie jako země mě okouzlila, život tam už tolik ne, ale to má každej jinak. Program byl inspirativní, protože jsem se i s mou praxí naučil hodně nového a díky mé součastné angličtině jsem si i výrazně polepšil v další práci. IP je jako Pohlreich v kuchyni a dávám jim pět *****

Patrície Dimová

Chtěla jsem změnu a Austrálie mi přišla jako ideální místo pro restart. Bohužel jsem o ní nic nevěděla a naivně si myslela, že si prostě zabalim kufr a pojedu. Tak lehké to není a je potřeba celý pobyt pečlivě naplánovat. Information Planet mi byla doporučena a já toho ani trochu nelituji. Byla jsem v kontaktu se slečnou Klárou v Brně a mimo to, že sama v Austrálii žila, tak byla i velice přijemná a maximálně ochotná. Vybrali jsem program obecné angličtiny na slunném gold coast a navazující odborný kurz v Brisbane. Po roce studia jsem si Austrálii naprosto zamilovala a vše splnilo má očekávání. Austrálii už bude navždy součástím mého života a já děkuji IP za veškerou pomoc.

Karel Urban

S přítelkýní jsme odjeli do Perthu na partnerská víza. Já si chtěl zlepšit angličtinu a udělat certifikát a přitelkyně miluje surf a cestování. Po roce jsme si vydělali nějaký doláče a už za měsíc jedeme na Zéland cestovat. Tým IP v Praze i Perthu pro nás vždy udělal maximum a to je nejdůležitější.

Petr Tomeš

IP vznikla v Austrálii a díky tomu jsou nejlepší v tom co dělají. Ať jedete do Sydney, Melbourne, Adelaide, Brisbane, Gold Coast nebo Perth, tak všude najdete jejich kancelář a tím pádem tým lidí, kteří vám vždy pomohou. Prostě špička

Adélka Tomanová

Nejlepší agentůra, která vám splní sen!!! Tři měsíce studuji v Sydney a je to prostě paráda. Díky celému týmu, všude vás chválím.

Nicol

Spolupráce s Information Planet byla bez problémů, ale Australie bohužel nesplnila mé očekávaní...

Matouš David

Jelikož jsem trochu líný a představa, že si vše potřebné pro svojí cestu do Austrálie budu zařizovat sám byla děsivá :D tak sjem napsal do IP a nemusel jsem se téměř o nic starat. Takže paráda díky moc :)

Veronika Vonková

Vše s vámi podrobně prodiskutují a vysvětlí. Všechno bylo OK, jen tak dál :)

Dan Jirouš

Chtěli jsme s přítelkyní někam vycestovat, ale jasný cíl jsme neměli tak ns napadlo poradit se s nějakou agenturou a na základě doporučení od kamaráda jsme vybrali IP. Probrali jsme podmínky pro partnerská víza, které jsou mimochodem docela striktní, ale s jejich pomocí jsme to dali dohromady. Tak za nás rozhodně 5*

Richard Š

Příjemné prostředí, ochotní a milí lidé jak v ČR tak v AUS

Martina Bořková

Celý ten proces získávání víz byl velmi rychlý, byla jsem spokojená :)

Petr Sokol

V Austrálii se nám s kámošem hrozně líbí nikdo tu nic moc neřeší a vládne tu pohoda :D Díky za doporučení a vyřízení víz!

Hanka Dostálová

Domluvila jsem si konzultaci na pobočce v Praze a ujala se mě Eliška, která byla moc fajn a o Austrálii ví snad úplně všechno :D a tak jsme si povídaly co a jak a odcházela jsem plná nadšení a odhodlání se konečně vydat na svou cestu. Nakonec jsem odjela na studentké vízum a vše je v naprosté pohodě :)))

Patrik Buxbaum

Kolektiv mladých lidí a příjemná atmosféra. Při čekání jsem dostal výbornou kávu :D. Vzhledem k podmínkám co jsem vyžadoval jsme se rozhodli pro Perth. Město je to krásné a jsem zde spokojený. Děkuji IP za rady a tipy

Nela

Ze svojí první cesty do Austrálie jse měla strašný strach, který pro mě nebylo jednoduché překonat. Říkala jsem si, co když se něco stane budu na vše sama v zemi kterou neznám a nebudu se mít na koho brátit, ale na druhou stranu ta touha po dobrodužství mě zároveň hnala kupředu. O Ip už jsem slyšela dříve a rozohdla jsem se tedy vše zařizovat skrze ní. S jejich pomocí jsem se zbavila mnoha obav a starostí a najednou po pár konzultacích jsem se začala do Sydney strašně těšit a strach šel stranou, protože jsem věděla, že kdyby bylo nejhůř, tak se v Sydney mohu na Ip obrátit a že se mi pokusí vyjít vstříc a tak se i stalo. Na začátku se mi moc nedařilo najít práci a díky Ip, který mi posílala různé nabídky a poradila jak na to, to byla hračka. Obrátit se na Ip bylo asi nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělala :D bez nich bych tu byla ztracená, moc všem děkuji jste skvělí.

Zuzka K.

Líbí se mi, že každý zaměstnanec agentury, který se specializuje na danou zemi už zde někdy byl a tak může dál předávat své zkušenosti a né pouze domněnky. Vřelé díky za všechno :)

Patrik Buxbaum

Kolektiv mladých lidí a příjemná atmosféra. Při čekání jsem dostal výbornou kávu :D. Vzhledem k podmínkám co jsem vyžadoval jsme se rozhodli pro Perth. Město je to krásné a jsem zde spokojený. Děkuji IP za rady a tipy

Pavel Khol

Chystal jsem se do Sydney na rok pracovat a cestovat a moc nevěděl co od toho čekat, tak jsem se objednal do IP na konzultaci vše mi vysvětlili a pomohli. Partička ochotných mladých lidí :) všem doporučuji

Paetra D.

S IP jsme odjela na Work and Holiday do Austrálie a k tomu si dala dva měsíce angličtiny na rozmluvení a aklimatizaci. Celou agenturu a jejich služby mohu jedině doporučit. Nesporná výhoda jsou jejich kanceláře v Austrálii, kde můžete využít jejich služby. Já potřebovala jednou jenom tiskárnu a nebyl to žádný problém.

Dominika M.

Nejlepší lidi, super služby v ČR i v Austrálii. Jasně nejširší nabídka programů a celkově jednička v oboru. Doporučuji všem, kteří jenom trochu přemýšlí o studiu v Austrálii.

B&K

Information Planet jsme vybrali na doporučení známých. Kancelář v Praze s usměvavou Eliškou podávala super servis, ikdyž jsme to často moc neulehčovali. Kancelář v Sydney nás překvapila svou velikostí. Všichni byli milí a ochotní. Naštěstí jsme zatím nemuseli řešit žádné komplikace a využívat služby kanceláře víc, než bychom chtěli.

Martin Karafiát

Information Planet mi pomohla při rozhodování ohledně víza do Austrálie a vyřešila za mě veškeré papírování. Jestli máte v plánu vycestovat do některé z nabízených destinací, určitě doporučuji se na ně obrátit. Nemám co vytknout :)

Michal Rubeš

Od agentury jsem cekal zakladni info a par rad, tady jsem ale dostal daleko vic. Nejvic hodnotim osobni pristup a ochotu zaridit i nestandartni veci. Pro studium v zahrani rozhodne jednicka.

Eva Dočekalová

Naprostá spokojenost. Kompletní servis pro ty, kteří chtějí odjet za studiem do Austrálie nebo dalších destinací.

Markéta Dvorná

Široká nabídka služeb a opravdu zkušený tým mladých lidí, kteří vědí o vzdělání v zahraničí vše. Velka spokojenost a jasné doporučení.

Tereza Kuželová

Navštívila jsem několik agentur osobně a IP byla jediná, která dokázala splnit mou představu. V Austrálii i Kanadě mají své vlastní kanceláře a díky tomu jsou schopni nabídnout kompletní servis i v cizí zemi. Prestě super!

Tadeáš Vlach

S Information Planet jsem byl na mé první zaoceánské výpravě v Kanadě a v září se chystám odjet do Austrálie. Nejedná se o cestovku, kde vám ukáží obrazky, ale o skupinu mladých lidí, kteří sami v daných lokalitách studovali, cestovali a pracovali. *****

Markéta Zábranská

Pokud chcete studovat v zahraničí, tak Information Planet nabízí nejširší možnost výběru. Já sama jsem chtěla pouze studovat angličtinu, to vyšlo a nyní jsem na univerzitě v Anglii. Věřím, že vhodně poradí každému. Rozhodně doporučuji!

Jůlie Jiravská

Profíci na studium v zahraničí. Už s nimi pojedu po několikáté na letní program a vždy naprostá spokojenost. Malta, Anglie, Irsko, Kanada, stačí si vybrat.

Tomáš Hanka

Od prvotního kontaktu až po odjezd neskutečná spokojenost. Díky za rady, tipy, doporučení a celý servis.

Karel Hromek

Information Planet jsem zvolil díky jejich skvělé komunikaci a zázemí, které mají v Austrálii. Sedm poboček, které nabízejí nikdo jiný nemá a to pro mě, jako pro né tak zkušeného cestovatele bylo rozhodující. Později jsem pobočku v Brisbane využil i pro prodloužení víza a pojištění. Rozhodně doporučuji

Lucie Ondráčková

Information Planet má moje doporučení. Celé studium jsem zařizovala na pobočce v Brně a mohu vyzdvihnout profesionální přístup a vstřícnost. Rozhodně doporučuji využít osobní konzultace, kde se sami přesvědčíte.

Kristýna Galová

Vše proběhlo na jedničku. Skvělá komunikace a přijemný přístup. Nabídkou služeb a zázemím nemá Information Planet konkurenci.

Dominik Florián

Super servis a skvělá komunikace, která v mém případě probíhala přes skype/email. Doporučuji

Michal Hao

Skvela komunikace, pratelsky oristup a profi poradenstvi. Doporucuju i dalsim studentum

Ondřej Bureš

IP Planet můžeme s přítelkyní velmi doporučit. Obrátili jsme se na pobočku v Brně, kde nám Klára pomohla vybavit partnerská víza do Austrálie. Komunikace byla vždy skvělá a rychlá, servis abnormálně nenormálný :D Skvěle nám Klárka poradila s výběrem školy a vysvětlila jak celý proces funguje. I napříč tomu, že jsme proces začali vyřizovat docela na poslední chvíli, všechno se krásně stihlo. Je velmi dobrý pocit vědět že někdo přesně ví co dělá, zodpovědně se stará o klienty a ještě při tom má úsměv na tváři a pozitivní přístup. Měli jsme pocit že Klárce můžeme důvěřovat co je při docela velkém rozhodnutí důležité. :) Velmi děkujeme IP a těšíme se na další spolupráci.

Tereza Holubova

Zdravím vás ze Sydney, Ano, ze Sydney! :D Stále nemohu věřit tomu, že jsem tady. Každý den tady mě dělá šťastnou, jelikož Sydney je město, kde je vše možné. Momentálně studuji angličtinu a poté bych ve studiu ráda pokračovala, jelikož Austrálii miluji:-) Velmi děkuji Information Planet za jejich podporu, jak v České Republice, tak v Sydney. Jsem vděčná, že jsem si pro svou cestu zvolila právě je. Pomohli mi s vízy, školou i prací..... prostě se vším. Můžu jim důvěřovat a to je pro mě nejdůležitější. Jsou to přátelé, kteří mi pomohli splnit si své sny :-)

Markéta Kuchaříková

Vřele doporučuji! Spolupracovala jsem s Eliškou, která vždy byla velmi profesionální a dokázala najít řešení na nesčetné množství mých dotazů. Ochotně mi poradila s výběrem studia v Austrálii, vízy, veškerými dokumenty, cestování a mnoho dalšího.

Tomáš Bajer

Skvělý vízový servis, vše online a do druhého dne. Byl jsem nadšený.

Steve Kvapil

Příjemní pozitivně naladění lidé. Skvělý přístup vše šlo velice rychle. Rozhodně nejlepší volba doporučuje 12 Kvapilů z 10 :)

Tereza Holubová

Musím velmi poděkovat Information Planet, která mi pomohla uskutečnit cestu do Austrálie. Život se mi tu mění každý den a já jsem tady den ode dne šťastnější :-) A nebýt Information Planet, nikdy by se to nestalo. Pomáhali mi s touto cestou od začátku až do konce. Hlavně ve chvíli, kdy jsem byla nejvíc nervózní a žádala jsem o vízum, tak mi byli největší oporou. A i nyní jsou mými skvělými společníky v Sydney, u kterých vím, že se na ně mohu s čímkoliv obrátit. A to je to nejdůležitější, věřit své agentuře a mít v ní jistotu. Neměnila bych :-)

Michal Hnik

Skvělá komunikace, se vším poradí. Díky moc!

Martin

Perfekní servis v Čechách i v Austrálii!

Linda Jandová

Kancelář v Austrálii předčila mé očekávání. Postarali se o mě od úplného začátku, nebála bych se do Austrálie poslat ani svou babičku. Za mě hodnotím služby Information planet jen pozitivně.

Martina Gadová

Máme sa dobre, so školou sme celkom spokojní, všetci sú strašne milý a ochotní pomôcť a porozprávať sa. A aj učenie prebieha takou príjemnou nenásilnou a hravou formou, čo je super. Dokonca sa nám podarilo nájsť aj nejakú prácu a ľudia z Information planet tu na Manly nám ochotne pomohli na začiatku. Musím povedať, že je tu veľa Čechov a Slovákov, to ste mali pravdu, no zatiaľ nám to neprekáža lebo aspoň si môžeme pomôcť. Myslíme si, že sme spravili dobre rozhodnutie isť na Manly.

Maruška Zípková

Máme se fajn, práci máme oba, já chodím do restaurace o víkendu jako servírka, dokonce jsem si mohla vybrat ze dvou, a bylo to celkem rychlé, ani ne za měsíc jsem sehnala tu první, kterou jsem po týdnu vyměnila za tu stávající. Teď ještě hledám něco přes týden, udělala jsem si barista course a chci najit něco v kavárně, je jich tu asi milion tak myslim že to musí vyjít :D. Takže s prací je to celkem dobré. Koupili jsme skůtr, takže jsme mobilní, což se kvůli práci hodí. Jinak konečně se otepluje, takže jsme byli i na pláži, takže paráda :) Co mě se nejvíc líbí, že jsou tu všichni hrozně milí, v práci mě oslovují darling a usmívají se.:) Taky si docela často popovídám i se zákazníky, ptají se odkud jsem, hodně z nich bylo v Praze, takže vždycky začnou nějakej hovor :) a pak samozřejmě ta příroda, klokani, pláže, kytky, všechno. :) Tak to je zatím asi tak vše :) Maruška

Veronika Kašparová

Verča z agentury Information Planet mi pomohla s veškerými přípravami a nejvíce mi pomohl fakt, že v Austrálii sama před lety studovala a žila a tudíž čerpala z vlastních zkušeností. Když mi Verča volala, že jsem dostala víza, měla jsem obrovskou radost a najednou se to všechno zdálo naprosto reálné a já věděla, že mě čeká úžasné dobrodružství. V agentuře mě dovedli za ručičku až do konce a já byla připravená vrhnout se do toho po hlavě.

Radim

Našel jsem perfektní bydlení ve Fairlight, což je hned vedle Manly. Bydlím s naprosto super párem (Korejkou a Britem). Mám skvělej výhled na moře, útulný malý pokojík. Cítím se tu jak doma. Co se týče výběru školy, ty hodiny GE, byť jsou hravou formou, v sobě obsahujou plno učiva a je dáván akcent především na mluvení, což potřebuji nejvíc. Co se týče Čechů, pár jich na škole je (ve třídě mám max 1), ale i s nimi mluvím anglicky. Jediný, co mě překvapilo, že hned první den ze mě spadl jakýkoliv stud a mluvím s kýmkoliv kdekoliv a snažím se zařídit cokoliv kdekoliv. To je super, za to jsem rád! Díky za vše :)

Renata Maštalířová

Jsem v Austrálii moc spokojená, rodina je moc super, mám je ráda! Jsou na mě moc hodní, jsou starostliví a přátelští. Nemůžu si stěžovat. :) Škola mě baví, je to super. Myslím si, že už jsem se trochu zlepšila, takže za mě vše fajn. :)

Martina Bobkova

Zdravím všechny, kteří přemýšlí nad cestou do Austrálie. Information Planet je ta nejlepší volby mezi agenturami. Zařídí vše od školy, po víza až po ubytování. Starají se o Vás během celého pobytu, jejich osobní přístup je k nezaplacení. Information Planet doporučuji ze své vlastní zkušenosti, mají kanceláře po celé Austrálii a vždy se vším pomohou.

Dan

S přítelkyní jsme se rozhodli odletět v září studovat do Austrálie a information planet konkrétně pobočka v Praze nám ve všem hrozně pomohla a proto můžu information planet rozhodně doporučit těm, kteří váhají nad tím, jakou společnost si vybrat k plánování nějakého zahraničního pobytu. Za Nás jim patří obrovské díky!

Petr Koudelka

Perfektni sluzby pred odjezdem a i v Australii. Vzdy kdyz jsme neco s kamaradkou potrebovali Information Planet me pomohli uplne zdarma jak v Praze tak v Austrálii

Aleš Kuběna

Chtěl bych touto cestou poděkovat týmu Informaton Planet v Praze, který se postaral o vyřízení mého studjiního pobytu na Gold Coast. Moje situace nebyla v době zařizování pobytu snadná, ale díky profesionálnímu přístupu ze strany agentury proběhlo vše hladce a já jsem si tak mohl splnit svůj sen u protinožců. Díky! :-)

Týna Vávrová

Díky celému týmu Information Planet za pomoc s výběrem školy v Perthu! Konečně jsem si splnila svůj sen rozvíjet své marketingové dovednosti v zahraničí a díky Information Planet jsem získala na studium částečné stipendium a ušetřila tím na cestování, které o víkendech a prázdninách plánuji :-) ještě jednou díky a doporučuji!! :-)

Monika Tatranská

Pokud se chystáte do světa, tak jedině s Information Planet. V Praze se o mě skvěle postarali, vše rychle zařídili, vysvětlili a já jsem bezstarostně odcestovala do Austrálie:) Doporučuji!

Monika Jandová

Na Information Planet jsem se obrátila s tím, že chci jet do Austrálie. Pomohli mi s výběrem města i školy, vyřídili vše od zápisu až po víza. Jsem jim moc vděčná za ochotu a pomoc, celý proces díky nim proběhl velmi hladce. Jejich služeb nadále využívám i v Sydney, kde mají dvě kanceláře. Tutu agenturu vřele doporučuji i ostatním.

Nikola Říhová

Ahojte všichni. Information Planet můžu všem jen doporučit, protože jejich přístup je bezkonkurenční :-) I když jsem do Austrálie přiletěla s jinou nejmenovanou agenturou, tak jsem v Perthu používala služby právě kanceláře Information Planet. I když jsem nebyla jejich studentem, postarali se o mě výborně. Za jejich ochotu a cenné rady bych jim chtěla moc poděkovat.

Karel Kautský

Rozhodnutí nastoupit na vysokou školu v Austrálii považuji za své zatím nejlepší rozhodnutí v životě. Za to vše děkuji skvělému týmu Information Planet.

Pavla Novotná

Ráda bych se podělila o zkušenost s agenturou Information Planet. Než jsem odjela do Austrálie, navštívila jsem řadu dalších agentur, které mě ale příliš nepřesvědčily svým přístupem a chováním. V IP mně vyhovoval osobní přístup a hlavně jejich vlastní zkušenosti. Jejich přístup byl profesionální, ale zároveň velice přátelský, jejich služby můžu jedině doporučit. Hlavně mi vyhovuje to, že mají kancelář i v Austrálii, kde už jsem se taky párkrát zastavila.

Spokojení klienti

Průměrné hodnocení 4.9/5
Studium v Austrálii, víza do Austrálie, práce v Austrálii 4.9/5 85
Tato webová stránka zpracovává osobní údaje návštěvníků pomocí souborů cookies a technologie Google Analytics. Stiskem tlačítka „souhlasím“ tímto udělujete svůj souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pomocí souborů cookies a technologie Google Analytics. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů návštěvníků prostřednictvím souborů cookies nejdete zde. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů návštěvníků prostřednictvím technologie Google Analytics nejdete zde.